در بازار کنونی چگونه سرمایه گذاری کنیم؟ با توجه به شرایط کنونی و نا به سامانی بازارها اللخصوص بازار ملک املاک اکثر مشتریهای وفادار این سئوال را می پرسند با پول نقد خود چی بخریم ؟ که ارزش خودشو حفظ کنه و سود قابل توجهی هم داشته باشه.
و اما پاسخ:
دوستان اگر برای کوتاه مدت تصمیم به سرمایه گذاری دارید پولتون رو به سمت خرید آپارتمانهای کوچیک 80تا 100متری هدایت کنید به چند دلیل
1-سرمایتون تقسیم میشه(همه تخم مرغ هاتون توی یک ظرف نیست)
2-با توجه به شرایط بازار و گرونی مصالح سود خرید آپارتمان در کوتاه مدت بیشتر میباشد.
3-سرمایه در آپارتمانهای کوچیکتر زودتر به پول نقد تبدیل میشه.
(منظور از کوتاه مدت حداقل زمان سرمایه گزاری شش ماه میباشد)

و دوستانی که قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارید پولتون را به سمت خرید زمین و ملک های کلنگی مسکونی هدایت کنید( توجه بفرمایید مسکونی )و ترجیحا سعی بر این باشه ملک در مناطق رو به رشد و نوساز شهرخریداری کنید نه در بافت فرسوده به چند دلیل:
1-زمین و کلنگی وابسته به سال ساخت نمیباشند.
2-معمولا در اوضاع نابسامان املاک سازنده ها فعالیت نمیکنند و مصرف کننده ها خرید بهتری دارند.
3-در زمان آرامش بازار فروش زمین و کلنگی آسانتر میباشد.
(منظور از سرمایه گذاری بلند مدت حداقل زمان سرمایه گذاری دو سال میباشد)

در ادامه مقالات در مورد سرمایه گذاری در بافت فرسوده و همینطور سرمایه گذاری در املاک تجاری به صورت مفصل توضیحات کاملی رو ارائه میکنیم.
#خرید-ملک-کرمان #کرمان #خرید-آپارتمان-کرمان #خرید-زمین-کرمان #خرید-ملک-کرمان #ملک-نو
خرید و فروش
در ملک نو میتوانید با استفاده از بخش فروش و ثبت ملک خود از خدمات مشاوران متعددی که در این بخش در حال فعالیت هستند استفاده کنید. و همچنین باعث بهتر دیده شدن ملک خود توسط تمام کسانی که بر روی این سامانه فعالیت میکنند، شوید.
با توجه به اینکه فروش ملک در بازارهای کنونی لازم به تخصص و تجربه و همچنین داشتن کادر مجرب میباشد ما توصیه میکنیم که املاک خود را فقط به افراد متخصص بسپارید.
تلفن برخی مشاورین: 09136529545
ارتباط با ما
شما عزیزان می توانید جهت ارائه مشاوره رایگان توسط متخصصین ما در خصوص خرید و فروش و یا رهن و اجاره، با تعیین وقت قبلی از طریق شماره 03432442199 تماس و یا به آدرس بلوار جمهوری بعد از کوچه 9 مراجعه فرمایید.
مشاور شما: 09136529545
ایمیل: melkeno@yahoo.com
بایک مشاوره تخصصی بهترین تصمیم را در کوتاه ترین مدت زمان بگیرید.