سرمایه گذاری ملک های تجاری در ادامه بررسی سرمایه گذاری ها در ملک و املاک امروز سرمایه گذاری املاک تجاری رو بررسی میکنیم
ازجمله از محاسن سرمایه گذاری تجاری سود اوری و ارزش افزوده بیشتر از تورم سالیانه
و اما!!!
سرمایه گذاری در املاک تجاری انواع مختلف داره :
سرمایه گذاری زمین نجاری
سرمایه گذاری مغازه تجاری
سرمایه گذاری درفتر کاراداری و تجاری

سرمایه گذاری در بخش زمین به تنهایی ارزش افزوده آنچنانی ندارد ولی!درصورتی روی زمین تجاری پروانه صادر شود و ساخته شود(زمین تبدیل به مغازه شود) سودی بیش از 300% داره با تلرانس 25%(البته بسته به شرایط بازار). که باید هزینه پروانه ساخت به دقت محاسبه شود.هزینه پروانه ساخت هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت هست (به طور مثال هزینه هر پارکینگ در منطقه بلوار جمهوری در صورت عدم تامیین بین 70 تا 90میلیون میباشد همین هزینه برای منطقه خواجو 25میلیون میباشد)
پس هزینه های هر منطقه با هم فرق میکنه.
هفته آینده به سرمایه گذاری در بخش مغازه و دفتر کار میپردازیم.
خرید و فروش
در ملک نو میتوانید با استفاده از بخش فروش و ثبت ملک خود از خدمات مشاوران متعددی که در این بخش در حال فعالیت هستند استفاده کنید. و همچنین باعث بهتر دیده شدن ملک خود توسط تمام کسانی که بر روی این سامانه فعالیت میکنند، شوید.
با توجه به اینکه فروش ملک در بازارهای کنونی لازم به تخصص و تجربه و همچنین داشتن کادر مجرب میباشد ما توصیه میکنیم که املاک خود را فقط به افراد متخصص بسپارید.
تلفن برخی مشاورین: 09136529545
ارتباط با ما
شما عزیزان می توانید جهت ارائه مشاوره رایگان توسط متخصصین ما در خصوص خرید و فروش و یا رهن و اجاره، با تعیین وقت قبلی از طریق شماره 03432442199 تماس و یا به آدرس بلوار جمهوری بعد از کوچه 9 مراجعه فرمایید.
مشاور شما: 09136529545
ایمیل: melkeno@yahoo.com
بایک مشاوره تخصصی بهترین تصمیم را در کوتاه ترین مدت زمان بگیرید.